12 piger som vi jubler over er blevet 18 i år

Vi priser os lykkelige for 2016 indtil nu. Det betyder nemlig, at disse smukke piger endelig er blevet myndige.

30. september 2016 af Simone Klindt Hansen

Ryan Whitney Newman

Skuespiller, sanger og model. Kendt fra Zeke and Luther.

Tonight was a blast at the @lvstratosphere for #sharknado4 Thanks so much @jaygodfreynyc for the beautiful dress!

A photo posted by Ryan Whitney Newman (@ryrynewman) on

oddly content

A photo posted by Ryan Whitney Newman (@ryrynewman) on

Peyton List

Skuespiller og model. Kendt fra sin rolle i Mad Men.

#NYFW photo diary with @people_style in my bio ^^^ ✨

A photo posted by peypeylist (@peytonlist) on

Madison Pettis

Skuespiller og model. Kendt fra hendes rolle i Disney Channels komedie Cory in the House.

Solo

A photo posted by Madison Pettis (@madisonpettis) on

:)

A photo posted by Madison Pettis (@madisonpettis) on

Mimi Keene

Engelsk skuespiller. Kendt fra den engelske sæbeopera EastEnders

18th in Paris 🇫🇷❤️

A photo posted by Mimi Keene (@mimikeene3) on

My zi ✨

A photo posted by Mimi Keene (@mimikeene3) on

Sofia Richie

Tidligere kæreste med Justin Bieber og datter af Lionel Richie.

@billboard

A photo posted by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Rooted @alyssahair_

A photo posted by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Sistine Stallone

Sylvester Stallones datter.

😘 @abbyysmidt

A photo posted by SISTINE STALLONE (@sistinestallone) on

Lauren Taylor

Skuespillerinde. Kendt fra Netflix' serieudgave af Richie Rich.

Slowly falling in love with Seattle #premiereprogram

A photo posted by Lauren Taylor (@officiallaurentaylor) on

Ariel Winter

Skuespiller og sanger. Kendt for hendes rolle i komedieserien Modern Family.

😈

A photo posted by ARIEL WINTER (@arielwinter) on

🆘

A photo posted by ARIEL WINTER (@arielwinter) on

Elle Fanning

Søster til Dakota Fanning og aktuel i Nicolas Winding Refns The Neon Demon.

A photo posted by Elle Fanning (@ellefanning) on

Dusty 🌹 hair: @justjenda

A photo posted by Elle Fanning (@ellefanning) on

Hayley Pullos

Skuespiller og kendt fra sæbeoperaen General Hospital

im only visiting 👽

A photo posted by Haley Pullos (@haley_pullos) on

someone needs to brush her hair (hint: it me)

A photo posted by Haley Pullos (@haley_pullos) on

Coco Jones

Sanger, sangskriver og skuespiller. Kendt for sin rolle i Disney Channel-filmen Let it shine.

| Smiling back when they Pree |

A photo posted by Coco Jones (@cocojones) on

I'm good..

A photo posted by Coco Jones (@cocojones) on

Olivia DeJonge

Skuespiller, kendt fra sin rolle i serien Hiding.

Sydney

A photo posted by Olivia DeJonge (@olivia_dejonge) on

Måske er du interesseret i...

Hvad synes kvinderne?

Mest læste