Det frække

Her er markedets mest vanvittige blowjob-maskine – og den kan køre 225 “strokes” i minuttet

Vanvittigt!

Denne artikel er sponsoreret

Teknologi har efterhånden gjort sit indtog overalt.

Også dér hvor man måske ikke nødvendigvis havde forventet, at AI, vakuummotorer og automatiske bevægelser skulle ende.

Autoblow Vacuglide 2.0 lyder næsten som noget fra en sci-fi-film, men det er en ægte onanimaskine, og specifikationerne er ærligt talt ret absurde. Maskinen lover nemlig op til 225 bevægelser i minuttet kombineret med vakuumsug og interaktiv videosync, så bevægelserne matcher det indhold, brugeren ser på skærmen.

Ja, sexlegetøj er nået ret langt i 2026.

Hold på hat og briller med denne gadget!

En slags Tesla for onani

Vacuglide 2.0 er i bund og grund en fuldautomatisk masturbator, der forsøger at simulere oralsex gennem en kombination af motoriserede bevægelser og vakuumteknologi.

Den digitale motor kan justeres fra 10 til 225 strokes i minuttet, hvilket betyder, at den både kan køre langsomt og mere… aggressivt.

Derudover følger der tre forskellige sleeves med, så pasformen kan tilpasses forskellige størrelser og præferencer.

Det mest futuristiske element er dog videosync-funktionen, hvor maskinen kan kobles sammen med erotisk videoindhold og automatisk tilpasse rytmen til det, der sker på skærmen.

Det er lidt den voksne version af haptisk feedback.

Sextech er blevet kæmpe business

For bare ti år siden var sexlegetøj stadig noget, mange gemte væk i natbordsskuffen. I dag er sextech-industrien eksploderet med app-styring, AI-funktioner og produkter designet mere som gadgets end klassisk sexlegetøj.

Brands som Lovense, Fleshlight og Autoblow konkurrerer nærmest på samme måde som techfirmaer gør med smartphones og wearables.

Der bliver snakket om motorstyrke, synkronisering, software og brugeroplevelse på en måde, der får det hele til at lyde som gaming-udstyr.

Ikke ligefrem et billigt stykke legetøj

Autoblow Vacuglide 2.0 ligger heller ikke i impulskøb-kategorien. Prisen ligger omkring 5.500 kroner, hvilket gør den til en af de dyrere maskiner på markedet.

Til gengæld markedsføres den også som premium-segmentet indenfor automatiske masturbatorer.

Og ja — hvis man sidder og tænker “det lyder ekstremt”, så er svaret nok også ja. Men sexlegetøjsmarkedet er efterhånden blevet så teknologisk, at produkter som det her faktisk ikke virker helt så niche længere.

Internettet har opfundet robotstøvsugere, AI-kærester og smart homes.

Så selvfølgelig findes der også en blowjob-maskine med videosync og 225 strokes i minuttet.

Hold på hat og briller med denne gadget!