Magasinet M!

SNAPCHAT: Disse danske og udenlandske kendte SKAL du tilføje

Vi har samlet den ultimative liste over kendte, som du kan tilføje på Snapchat!

De fleste kendte er efterhånden på Snapchat, og hvis blot du kender deres brugernavn, kan du se de vilde og sjove snaps fra deres liv. Vi kan afsløre så meget som, at de ser ud til at have det anelse sjovere end os i hverdagen!

Esben Bjerre: esbenbjerre

Mascha Vang: maschavang

SNAPCHAT: Disse danske og udenlandske kendte SKAL du tilføje

Medina: medinachatsnap

Morten Breum: boomboombreezy

ANNONCE
SNAPCHAT: Disse danske og udenlandske kendte SKAL du tilføje

Kesi: oliverkesic

Xander Linnet: xlinnet

Irina Babenko (Olsen): irinathediva

SNAPCHAT: Disse danske og udenlandske kendte SKAL du tilføje

Simon Jul: simon_jul

Suspekt: sus_p

Vild Smith: demdervildsmith

SNAPCHAT: Disse danske og udenlandske kendte SKAL du tilføje

GiGi Hadid: DoubleGiForce

Rihanna: rihanna (eller badgal)

SNAPCHAT: Disse danske og udenlandske kendte SKAL du tilføje

Kendall Jenner: kendalljenner

Kanye West: TheMrWest

Olivia Culpo: oliviaculpo

ANNONCE
SNAPCHAT: Disse danske og udenlandske kendte SKAL du tilføje
Del
Om forfatteren
M! M!

Følg på:
Facebook
Instagram

Vil du blogge hos os?

Seneste nyt