Damer
Vinder-Vicki i eksklusiv serie
Vinderen af M!s store Forsidejagt 2008 er fundet. Se de eksklusive billeder.
Efter adskillige afstemninger, en Forsidejagttour på tværs af landet og en stor afslutningsfest på Club Renomé i København blev det endelig afsløret: I ville have den 24 år gamle og 160 cm høje Vicki fra Amager som jeres nye Forsidejagtvinder.
Vicki lovede på det tidspunkt, at hun ville lave en fræk og kinky forside og serie – og den kan du se nu i det nye M! 129, der er landet i butikkerne d. 24. juli.
Du kan dog allerede nu se et billede fra blad-serien med en meget våd Vicki i galleriet overfor, men som ekstra bonus har vi også samlet fire M!-billeder af Vicki, du ikke kan se nogen andre steder. God fornøjelse.
Se flere billeder af Vicki her
Se Vickis profil på mmm.dk her
Du kan også downloade wallpapers af Vicki her
Se Vickis finale-konkurrenter
Vores team kan have anvendt AI til at assistere i skabelsen af dette indhold, som er gennemgået af redaktørerne.
Læs også: